Struktura organizacyjna

Informacje ogólne:

• Przedszkole otwarte jest w godzinach od 6.00 do 17.00.
  • W przedszkolu jest 6 oddziałów, do których uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
    Grupy I - V liczą 25 dzieci, a grupa VI - 20 dzieci.
  • Przedszkole otwarte jest jedenaście miesięcy w roku. W roku szkolnym 2013/2014 przerwa urlopowa jest w miesiącu sierpniu!
    W sierpniu dyżur będzie pełnić Przedszkole nr 116 (Os. Pod Lipami).
  • Oferujemy zajęcia dodatkowe: rytmikę,język angielski, logopedię,naukę pływania, gimnastykę korekcyjną i religię.

Zasady rekrutacji do przedszkoli:

• Kartę składamy do jednej placówki, można natomiast wybrać II i III preferencję.
    Wybór kolejnej preferencji nie wpływa  negatywnie na decyzję komisji rekrutacyjnej!
  • O przyjęciu do przedszkola nie decyduje kolejność zgłoszeń – kryteria naboru dostępne na tablicy ogłoszeń!
  • Decyzje o przyjęciu dzieci podejmie Komisja Rekrutacyjna.
  • Umowę świadczenia usług w zakresie wychowania przedszkolnego podpisujemy z rodzicami we wrześniu.
    Osobno podpisujemy umowy w okresie letnim.