Galeria

2010/2011

Bajki w przedszkolu

W piątek, 26 listopada dzieci z naszego przedszkola słuchały bajek czytanych przez zaproszonego gościa. Bajki były bardzo piękne a każda niosła za sobą pouczające przesłanie. 
Dodatkową atrakcją było przybycie bajkowego lwa, z którym wszyscy mogli się przywitać :-).
więcej

Koncert w przedszkolu

W czwartek, 25 listopada odbył się w przedszkolu koncert połączony z pokazem tańców. Muzyk grał dla dzieci na harfie a tancerki ze szkoły baletowej prezentowały kroki najbardziej znanych tańców z całego świata. Zarówno do tańca jak i gry zaangażowano nasze przedszkolaki... Świetnie się spisały!
więcej

"Dzień Pluszowego Misia"

25 listopada każde dziecko z grupy III przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszowym misiem. Tak jak wiele dzieci na całym świecie, wesołą zabawą uczciły Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. 
więcej

Koncert "Zielonej Nutki"

29 października odwiedziła dzieci Zielona Nutka i jej przyjaciele. Tematem koncertu była "Muzyka bajkowa". Dzieci miały okazję przekonać się jak ważna dla odbioru filmu jest dobrze dobrana muzyka. Pięknie przedstawił to, zaproszony przez Nutkę pan muzyk, grający na klarnecie. Przedszkolaki miały też okazję zatańczyć i zaśpiewać razem z aktorami :-).
więcej

Festyn Rycerski

17 września odbył się w naszym przedszkolu festyn rycerski. 
Impreza powiązana była z pasowaniem "Maluszków" z grup I i II na przedszkolaki. Festyn rozpoczął się w ogrodzie przedszkolnym, krótkim przedstawieniem przygotowanym przez aktorów - rycerzy. Niestety pogoda spłatała nam figla i wkrótce musieliśmy uciekać przed deszczem do budynku przedszkola. Pasowanie na przedszkolaka oraz gry i zabawy zorganizowane przez prowadzących festyn "wojaków" odbyły się już w przedszkolu. W trakcie festynu każdy mógł także spróbować rycerskich przysmaków... bigosu oraz chleba ze smalcem.
więcej
2009/2010

Rok szkolny 2009/2010


więcej
2008/2009

Rok szkolny 2008/2009

 
więcej

Nasze przedszkole - na piętrze

Na pierwszym piętrze, w czterech pięknych salach, bawią się i uczą dzieci 4, 5 i 6 - letnie. 
Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po salach i łazienkach naszych najstarszych przedszkolaków.
więcej

Nasze przedszkole

Nasze przedszkole posiada 6 grup wiekowych. Każda z nich posiada oddzielną, wyposażoną odpowiednio do wieku dzieci salę dydaktyczną.
Na parterze oprócz dużej szatni, mieszczą się dwie sale "Maluszków". Obie piękne i kolorowe, oddane do użytku po wakacyjnym remoncie. Zapraszamy do wirtualnych odwiedzin :-).
więcej