KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

URUCHAMIAMY GRUPOWE E-MAILE. KAŻDA GRUPA MA SWÓJ ADRES E-MAIL, KTÓRY POMOŻE PAŃSTWU W KONTAKCIE Z NAUCZYCIELAMI. POD TYMI ADRESAMI WYCHOWAWCY GRUP SŁUŻYĆ BĘDĄ PAŃSTWU RADĄ I POMOCĄ NP. W REALIZACJI ZADAŃ ZAMIESZCZANYCH NA NASZEJ STRONIE. PROSIMY ŚMIAŁO KIEROWAĆ DO NAS WSZELKIE ZAPYTANIA DOTYCZĄCE DZIECI – POZOSTAŃMY W KONTAKCIE! RÓWNIEŻ TAM CHĘTNI PAŃSTWO WYSYŁACIE OD TERAZ ZDJĘCIA PRAC DZIECI (DZIAŁAŃ PROPONOWANYCH PRZEZ NAS, ZADAŃ KONKURSOWYCH, LUB WSZYSTKIEGO TEGO, CZYM CHCIELIBYŚCIE SIĘ Z NAMI PODZIELIĆ). OTO LISTA ADRESÓW:
GRUPA I – przedszkole127grupa1@gmail.com
GRUPA II – przedszkole127grupa2@gmail.com
GRUPA III – przedszkole127grupa3@gmail.com
GRUPA IV – przedszkole127grupa4@gmail.com
GRUPA V – przedszkole127grupa5@gmail.com
GRUPA VI – przedszkole127grupa6@gmail.com
Serdecznie zapraszamy do kontaktu 🙂

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

SZANOWNI PAŃSTWO!

       Przedszkole przygotowuje się do otwarcia w nowym reżimie sanitarnym. Prosimy o przemyślenie i podjęcie decyzji, czy dziecko będzie przyprowadzone do przedszkola.

Pierwszeństwo mają dzieci dwojga rodziców pracujących, szczególnie w zawodach medycznych, służbach mundurowych, handlu i przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Na naszej stronie będą zamieszczone informacje, z którymi każdy z zainteresowanych rodziców będzie musiał się zapoznać i potwierdzić podpisem.

Prosimy o kontakt e-mailowy z wychowawcami grup (adresy e-mail grup znajdują się na stronie). Ze względu na istniejącą sytuację i ograniczoną liczbę miejsc przyjmowane będą dzieci uprzednio zgłoszone e-mailowo. Prosimy zaznaczyć godziny, w których dziecko miałoby przebywać w przedszkolu, gdyż od tego zależy harmonogram pracy grup. Uprasza się również o śledzenie strony przedszkola, gdzie będą na bieżąco zamieszczane wszelkie informacje.

22-26.06.2020 r.

Kochani! Od poniedziałku 29 czerwca rozpoczynamy w naszym Przedszkolu przerwę wakacyjną. Oznacza to, że pracujemy na miejscu, a także planujemy swoje wakacje (każdemu należy się odpoczynek 🙂 ), a tutaj przez dłuższy czas nic nowego nie zobaczycie. Łapcie szybciutko to, co przygotowałyśmy dla Was w tej ostatniej paczuszce, zostawcie sobie to na deszczowe dni, a teraz biegnijcie łapać słonko!

Życzymy Wam najlepszych wakacji, jakie tylko możecie sobie wymarzyć. Tam, gdzie najbardziej lubicie spędzać czas robiąc to, co kochacie. Choćby miało to być głaskanie kotka babci przez tydzień, układanie puzzli, moczenie się od rana do wieczora w jeziorze, cokolwiek, co daje Wam radość! Wam i Waszym rodzinom! Bądźcie szczęśliwi i zdrowi, i przyjmijcie uściski na odległość od całego Przedszkola! Cmok!

15-19.06.2020 r.

Ahoj, piraci i piratki!

Zwracamy się do Was właśnie w ten sposób, bo takie zawołania kojarzą nam się z wakacjami, które już tuż-tuż! Mamy dla Was całkiem sporą paczuszkę atrakcyjnych propozycji właśnie w ciepłym, letnim klimacie 🙂 Niektórzy mają problem z wytrzymaniem w ponad 30 stopniach Celsjusza, ale wtedy właśnie ratuje nas woda! Jeziora, morza, baseny, baseniki, wodne place zabaw, ogrodowe spryskiwacze, błotka w wiaderkach! 🙂 I przede wszystkim dużo, dużo płynów do popijania! Poczytacie o bezpieczeństwie na wakacjach w tym, co przygotowałyśmy. Bądźcie zdrowi! Cmok!

08-12.06.2020 r.

Dzień dobry, dzieci!

Powolutku idzie do nas lato! Czuć to w powietrzu, powoli coraz bardziej dusznym, parnym, a wkrótce pewnie i gorącym. Mamy nadzieje, że uwielbiacie wakacje, bo propozycje zabaw w tym tygodniu będą związane właśnie z letnia przerwą! Zadań do główkowania jest sporo, dlatego rozłóżcie sobie pracę na cały tydzień. Ze względu na to, że pracujemy już w Przedszkolu oraz w związku ze zbliżającą się wakacyjną przerwą materiały wysyłamy Wam raz w tygodniu! Ściskamy Was mocno!

01-05.06.2020 r.

Hejka, słodziaki!

Po pierwsze i najważniejsze

WSZYSTKIE GO CO NAJ NAJ NAJ LEPSZE I NAJ NAJ NAJ FAJNIEJSZE I NAJ NAJ NAJ CUDOWNIEJSZE Z OKAZJI DNIA DZIECKA!!!

Bądźcie zdrowi, korzystajcie z pięknej pogody tak, jak lubicie najbardziej, spędzajcie czas z osobami, które powodują u Was uśmiech na twarzy i niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia!!!

Z okazji Waszego święta mamy dla Was nie tylko nasze zabawy na cały tydzień, ale także coś ekstra! Uściski dla Was i do następnego poniedziałku 🙂

Kiri – origami płaskie z koła.

Oto parę propozycji dla Waszych sprawnych paluszków. Ta technika to ,,kiri – origami płaskie z koła”. Tym razem do wykonania obrazka potrzebne będą nie tylko papierowe kółka i klej, ale i nożyczki. Technika ,,kiri – origami płaskie z koła” polega na składaniu papierowych modeli z odpowiednio naciętych kół. Przekonacie się, co można wyczarować. Przykładowe obrazki to propozycje Pani Doroty Dziamskiej.

Znajdziecie tu propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Miłej zabawy! 🙂

A oto piosenka od nas – dla Was, dzieci! Jesteście cudowni, pamiętajcie! <3